اطلاعیه پذیرش اولیه دبیرستان های دوره اول و دوم مجتمع آموزشی اندیشه سجاد (وابسته به دانشگاه سجاد) - سال تحصیلی 1401-1400    

ولی گرامی : با سلام

انتخاب آگاهانه­ ی مدارس مجتمع آموزشی اندیشه سجاد از سوی والدین و همراهی و همدلی اولیای محترم در طی سال تحصیلی ­امری بسیار مهم است. با عنایت به اینکه بعضا برخی نگاه های سنتی به مقوله تربیت و آموزش می تواند مانع مهمی برای رسیدن به اهداف این مجتمع آموزشی باشد لذا از اولیای محترم تقاضا می شود با دقت رویکرد آموزشی مورد نظر مجتمع آموزشی اندیشه سجاد (حفظ نشاط دوره کودکی، مهارت­ یابی برای استفاده از آموخته­ ها در موقعیت­های عملی؛ پرورش ویژگیهایی چون: حس پرسشگری، روحیه سخت­ کوشی، توسعه قدرت ارتباط موثر و ...؛ فهم مسائل دینی و اخلاقی در بستر تجربه ­های واقعی زندگی و توسعه حس خوشایند به سرمایه ­های ایران اسلامی، مشاور محور و مهارت محور به سبک مدارس تیزهوشان) را رصد نموده و چنانچه با اهداف مورد نظر خود همسو و هم راستا می بینند نسبت به انتخاب این مدارس اقدام فرمایند.

شرایط اختصاصی دانش آموز :
- دارا بودن معدل حداقل 18 در پایه های قبل .
- داشتن نمره انضباط عالی در پایه های قبل
- موفقیت در سنجش ورودی و تعیین رشته .(کسب حداقل 50% نمره)
- احراز صلاحیت های لازم برابر نظر گروه پذیرش .
توضیحات :
  • تکمیل فرم های الکترونیکی به صورت دقیق و اخذ کد رهگیری، برای پذیرش اولیه کافی بوده و نیازی به مراجعه حضوری نمی باشد
  • تکمیل دقیق فرم های الکترونیکی در پذیرش اولیه الزامی می باشد ودرصورت نقص یا احرازمغایرت، ثبت دانش آموز بی اثر خواهد شد.
  • شهریه دریافتی برابر دستورالعمل ابلاغی آموزش و پرورش و ضوابط مجتمع آموزشی اندیشه سجاد می باشد که متعاقباٌ اعلام می گردد .
  • ولی محترم، تکمیل این فرم هیچ حقی را برای ثبت نام نهایی فرزندتان در این آموزشگاه ایجاد نمی کند لذا با توجه به محدویت پذیرش و کم بودن ظرفیت تاکید می گردد پیش بینی لازم جهت ثبت نام همزمان در سایر آموزشگاه ها صورت گیرد  .
 
آدرس : مشهد- خیابان سیدرضی 51 -مجتمع آموزشی  اندیشه سجاد

تلفن : 24-36079421